Olesno - Krapkowice czyli pojedynek żółto-niebieskich okiem OKS-u

Już jutro w sobotę 18 marca rozpoczynamy ligowe zmagania wyjazdowym meczem w Oleśnie. Nasza drużyna stanie przed ciężkim zadaniem bowiem spotkanie z OKS-em ma swoją stawkę. Gospodarze zajmują miejsce w środku stawki natomiast ich przewaga nad KS-em wynosi zaledwie 4 punkty. Z jednej strony więc można wiele zyskać, ale i stracić co powoduje wbrew pozorom dużą rangę tego spotkania.
W naszym zespole panuje umiarkowany optymizm. Z jednej strony wszyscy zdają sobie sprawę z tego iż OKS Olesno to od lat silny zespół IV ligowy, z drugiej jesień pokazał iż poza czołową szóstką ligi każdy może z każdym zdobywać punkty.
W naszym zespole tradycyjnie już są pewne problemy kadrowe. Od dłuższego czasu z kontuzja zmaga się Bartosz Brzozowski, którego występ w tym meczu będzie wykluczony. Pod znakiem zapytania z kolei jest występ Jarosława Łysonia, który dopiero co powrócił do treningów. W kadrze zespołu zabraknie też Kacpra Pindrala, który zgłosił swoją nie dyspozycję na pierwszą kolejkę ligową.

Żółto-niebiescy z Olesna w swoich szeregach mają kilku wartościowych ogranych na wyższym szczeblu zawodników. Mowa tu o byłych piłkarzach MKS-u Kluczbork Hober i Kazimierowicz mających występy w i 2 lidze oraz ogranych na boiskach III ligowych Brzenske, Krzymińskiego oraz Meryka.

Szersza zapowiedz na stronie rywali : www.oks.olesno.pl

Krapkowiczanie na to spotkanie wyjadą z pod stadionu Unii o godz.12. Początek meczu w Oleśnie o godz.15.00