Kadra gotowa na ligę

Kadra żółto-niebieskich została skompletowana. W sumie będzie to 21 zawodników, z których 8 to będą młodzieżowcy (2 juniorów). Młody zespół posiadać będzie jednak w każdej formacji doświadczonego zawodnika. W porównaniu do rundy jesiennej z naszej drużyny odeszło 7 zawodników, a dołączyło tylko 3. Po stronie strat należy zapisać Grzegorza Zmudę, Patryka Smykałę, Dawida Kowalczyka, Aleksandra Smarzlika, Jarosława Korbiela, Damiana Dróżdża, Marka Di Maggio. Po stronie zysków obok przedłużonego wypożyczenia Rafała Niespodzińskiego oraz transferu definitywnego Sylwestra Szymańskiego mamy trzech nowych piłkarzy. Najmłodszy w tym towarzystwie jest Patryk Matuszek (młodzieżowiec), który jest wychowankiem Piomaru Przywory, a ostatnio był graczem Ruchu Zdzieszowice. Z kolei najstarszym Leszek Juszczak ten 36 letni napastnik to były zawodnik Ruchu Zdzieszowice, a ostatnio zespołu ligi okręgowej Racławi Racławice Śl. (klasa okręgowa). Ostatnim trzecim nabytkiem jest ukraiński stoper Oleh Kalabay, który grał m.in. w III lidze słowackiej ,a ostatnio w niższych ligach na Ukrainie. Oleh to doświadczony 32 letni zawodnik.

Nasza drużyna podczas okresu przygotowawczego rozegrała w sumie 8 spotkań sparingowych, w których odniosła 4 zwycięstwa (1-0 Victoria Chróscice, 3-2 Piast Strzelce Op., 3-0 Unia Kolonowskie, 3-2 KS Krasiejów, 3-1 Pomologia Prószków) 2 remisy (1-1 MKS Gogolin, 1-1 Swornica Czarnowąsy) oraz  porażkę z Rafako Racibórz 2-0

Nasi piłkarze zdobyli w sumie 15 bramek tracąc 9.
Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Juszczak 4, Dahms, Niespodziński , Wośko po 2 oraz Sobota, Karwot, Matuszek, Rychlewicz po 1 oraz samobójcza.

Powiązana galeria: