Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy rewanzowej!

Zespół seniorów w dniu wczorajszym (15 stycznia) wznowił zajęcia treningowe.
Na pierwszych zajęciach pojawiło się 18-stu zawodników czyli dokładnie tylu ilu liczyła jesienią kadra pierwszego zespołu. Na zajęciach brakowało Andrzeja Wąsika (koniec wypożyczenia z Gwarka Zabrze), Mateusza Bachema oraz Piotry Soboty. Dwóch pierwszych nie zobaczymy już w Krapkowicach. Andrzej postanowił wyjechać do Niemiec i tam szukać klubu natomiast Mateusz sprawdza się w Porawiu Większyce. Z kolei Sobota tradycyjnie przebywa zagranicą w pracy, ale będzie nadal reprezentował nasz klub. Żaden inny piłkarz nie zgłosił chęci opuszczenia drużyny.
Na zajęciach mieliśmy trzech potencjalnych nowych zawodników, którzy sprawdzani są pod kątem przydatności do zespołu.
W okresie przygotowań nasz zespół będzie pracował 4 razy w tygodniu, a dodatkowo w weekendy będzie rozgrywał mecze sparingowe. Taki stan utrzyma się do 3 marca kiedy to w rozgrywkach Pucharu Polski zagramy w fazie ćwierćfinału.