GKS Piomar - KS Krapkowice 0-4 (0-2)

Żółto-niebiescy pokonali GKS Piomar 4-0 po bramkach Adama Steczka (dwóch) oraz Adama Gondka i Rafała Niespodzińskiego. Nasz zespół dzięki stracie punktów przez GLKS Kietrz w meczu z Orłem Źlinice ma 10 punktów przewagi nad trzecią drużyną w tabeli. Przypomnijmy iż pierwsze dwa zespoły awansują do Saltex 4 ligi. Krapkowiczanie potrzebują jeszcze lub aż 12 punktów w 7 najbliższych meczach. Trzeba jednak pamiętać iż przyjdzie mierzyć się nam z zespołami ścisłej czołówki Polonia Nysa, GLKS Kietrz solidnych Racławii Racławice, Naprzodu Jemielnica oraz zamykających tabelę LZS-u Ścinawy Nyskiej oraz Sudetów Burgrabice. Siódmym, a pierwszym w kolejności rywalem KS-u będzie będąca w znakomitej formie ekipa LZS-u Racławiczki. W tym spotkaniu nie zagra zgodnie z  dżentelmeńska umową pomiędzy klubami Rafał Niespodziński, który i tak w konsekwencji czwartej żółtej kartki będzie za tydzień pauzował.

Zdjęcie autorstwa Dominika Pientki

GKS Piomar Tarnów Op.-Przywory - KS Krapkowice 0-4 (0-2)

Bramki: Steczek 2, Gondek, Niespodziński

KS Krapkowice: Cyganik - Kowalczyk, Brzozowski, Kostka, Przybyła - Smykała (72min.Dróżdż), Gondek - Korbiel (77min.Piela), Steczek, Stoklossa (55min.Niestrój) - Niespodziński