Żółto-niebiescy przed trudnym wyzwaniem

Nie lada trudne zadanie czeka żółto-niebieskich w najbliższą sobotę. To wszystko z uwagi na nakładające się dwa spotkania naszych zespołów seniorskich oraz plagę nieobecności naszych zawodników. Tym razem w sobotę z uwagi na to iż nasz przeciwnik Rodło-Wiking Opole również posiada zespół rezerw na boisku wyjdą podopieczni Jarosława Łysonia.
Ten fakt powoduje iż najbardziej doświadczony defensor naszej drużyny będzie obecny w Opolu i jego występ w pierwszym zespole przeciwko Naprzodowi jest wykluczony. Przypomnijmy również iż trener zespołu nie może liczyć na leczących się praktycznie od samego początku Michała Gąsiora oraz Kamila Fuksa. Do grona zawodników niezdolnych do gry dołączył Dawid Dahms ,który w trakcie meczu musiał opuścić plac gry po zderzeniu z rywalem i odnowienia się kontuzji stopy.
W ten weekend nasi kibice z uwagi na wyjazd nie zobaczą będącego ostatnio w dobrej formie młodzieżowca Damiana Gajowego oraz bramkarza Adama Cyganika.
Tym sposobem do dyspozycji trenera pozostaje praktycznie tylko meczowa 18-stka jednakże biorąc pod uwagę spotkanie drugiej drużyny można przypuszczać iż kilku piłkarzy wspomoże zespół rezerw.

Początek spotkania w sobotę o godz.16.00 7 kwiecień 2016