Zapowiedź meczu 27 kolejki!

30 maja o godzinie 17:00 KS Krapkowice rozegra mecz 27 kolejki. KS na swoim stadionie podejmie Naprzód Ujazd Niezdrowice. W pierwszym spotkaniu tych drużyn w Niezdrowicach nasi zwyciężyli 1:2 po golach Damiana Gajowego i Piotra Soboty (w 94 minucie). Goście w tabeli zajmują 6 miejsce z dorobkiem 47 punktów, natomiast Krapkowice po zwycięstwie w zaległym meczu są na trzecim miejscu i uzyskali 57 "oczek". Przyjezdni w obecnej rundzie na wyjazdach odnotowali 3 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki. W ostatniej kolejce natomiast przegrali w Głuchołazach 1:0.

Trójka sędziowska na mecz 30 maja: Szpila Daniel, Rybol Piotr, Wiatr Paweł.

Złą wiadomością dla gospodarzy jest fakt iż po ostatnim spotkaniu w Niemodlinie trener Wicher nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego Pawła Kostki, który w zaległym meczu złamał palca z przemieszczeniem.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na stadion 30 maja o 17:00 na ul. Sportową!!!