Wznowili przygotowania

Żółto-niebiescy wznowili przygotowania do nowego sezonu w klasie okręgowej. Na inauguracyjnym treningu pojawiło się 18 piłkarzy. W tej grupie zabrakło kilku piłkarzy przebywających jeszcze na urlopach. 1/3 tej grupy stanowili nowi zawodnicy, którzy są dosyć blisko naszego zespołu
Kolejni kandydaci do gry w zespole KS Krapkowice mają pojawić się jutro. Zajęcia odbywają się codziennie o godz.18.30 na płycie boiska przy ul.Sportowej.

Wśród trenującej grupy można było zobaczyć bramkarzy: Adama Cyganika i Sebastiana Bohma oraz zawodników z pola: Jarosława Łysonia, Natana Przybyłe, Piotra Szczudrawe, Patryka Smykałe, Alana Leśniczaka, Piotra Sobote, Jakuba Mutke, Kamila Szafarczyka, Jarosława Wośko, Pawła Nowaka oraz nowo pozyskanego Krzysztofa Krakowiana.

Pozostała piątka to piłkarze, którzy są blisko zasilenia naszego klubu, ale personaliów póki oficjalnie nie zasilą zespołu to nie podamy. W najbliższych dniach spodziewamy się kilku kolejnych zawodników, którzy mają pojawić się w celu wzmocnienia naszej drużyny.

Wśród nieobecnych piłkarzy, którzy nadal będą grać w Krapkowicach wymienić należy Pawła Kostkę (gips), przebywających na urlopach Michała Gąsiora, Damiana Gajowego, Damiana Janiszyna oraz Adama Steczka. Ponadto Dawida Dahmsa zatrzymały uczelniane obowiązki, a Mateusza Najwera praca.

Z nieznanych przyczyn na zajęciach nie pojawili się Dawid Kowalczyk i Marek Kotysz (przebywa za granicą).