Sparing na ciężkich nogach. KS Krapkowice - LZS Mechnice 0-2

Zespół naszych seniorów przegrał z reprezentantem klasy okręgowej 0-2. Goście na tle naszych piłkarzy zdecydowanie lepiej wyglądali pod względem fizycznym bowiem dopiero od dwóch tygodniu są na boisku. Żółto-niebiescy kończą właśnie okres trzytygodniowych codziennych treningów i widać było zmęczenie naszych piłkarzy. Na uwagę zasługują też dwie różne jedenastki wystawione przez sztab szkoleniowy, a okres testowania zawodników właśnie dobiegł końca jak informują trenerzy.
W meczu z Mechnicami zobaczyliśmy sporo nowych twarzy. W sumie 7 testowanych zawodników, a także grono juniorów (6 zawodników wiekiem juniora) uzupełnione piłkarzami naszej kadry. Wśród nieobecnych z kolei można wymienić najbardziej doświadczonych piłkarzy KS-u Jarosława Łysonia, Adama Steczka oraz Adama Cyganika, których zatrzymały wakacyjne wyjazdy oraz praca.
Ostatnie dwa tygodnie mają być poświęcone na zgrywanie zespołu i elementy taktyczne. Do sezonu pozostały dwa tygodnie. W tym czasie nasz zespół czekają jeszcze dwa mecze sparingowe. Najbliższe w środę w Raciborzu z Rafako oraz na tydzień przed ligą z Sokołem Niemodlin.

Zdjęcie autorstwa Mirosława Szozdy   https://www.facebook.com/profile.php?id=100003301672465&fref=ts