SKS Piast Strzelce Opoleskie - KS Krapkowice 0-2 (0-2)

W meczu o przysłowiowe "6 punktów" górą byli krapkowiczanie. Po bramkach Adama Steczka i Piotra Soboty już do przerwy prowadziliśmy 2-0. Dzięki zwycięstwu Jedności Rozmierka i LZS-u Racławiczki nad GLKS-em Kietrz i Orłem Źlinice KS powiększył swoją przewagę nad drugim i trzecim zespołem jednak do zakończenia sezonu pozostało jeszcze 11 ciężkich spotkań, w których każdy będzie chciał wyszarpać naszej drużyny jakieś punkty.

Relacja: http://ks-krapkowice.futbolowo.pl/game/406121/piast-strzelce-opolskie-vs-ks-krapkowice

Zdjęcie autorstwa Dominika Pientki

SKS Piast Strzelce Op. - KS Krapkowice 0-2 (0-2)

Bramki: Steczek, Sobota