Seniorzy rozpoczęli przygotowania

W iście zimowej scenerii rozpoczęli przygotowania żółto-niebiescy. Pierwsze zajęcia w nowym roku odbyły się na zaśnieżonym kompleksie boisk orlik. Kiedy piłkarze byli w rozgrzewce działacze, trenerzy oraz sztab kierowniczy odgarniał zaśnieżone boisko. Wszyscy mieli więc pełne ręce roboty.
Na pierwszym inauguracyjnym treningu pojawiło się 17 zawodników, ale z uwagi na chorobę Adam Cyganik na boisko nie wyszedł. Obok grupy zawodników grającej jesienną (Natan Przybyła, Jarosław Łysoń, Bartosz Brzozowski, Kacper Pindral, Piotr Trinczek, Daniel Rychlewicz, Adam Steczek, Dawid Dahms, Rafał Niespodziński, Jakub Mutke i Przemysław Jakwert mieliśmy kilku piłkarzy testowanych, którzy ostatnio albo mieli dłuższy rozbrat z futbolem albo grali w zespołach klasy okręgowej. Po pierwszych tygodniach i meczach sparingowych zapadną zapewne decyzje co do przydatności tych zawodników.
Na pierwszych zajęciach zabrakło także kilku piłkarzy, którzy wcześniej usprawiedliwiali swoją nieobecności jak Jarosław Wośko (praca), Piotr Sobota (praca za granicą), Jakub Pindral, Jarosław Korbiel czy Armin Karwot, którzy będą nadal reprezentować barwy KS-u.
Wśród nieobecnych, których nie zobaczymy na wiosnę należy natomiast wymienić Grzegorza Zmudę, Sylwestra Szymańskiego, Patryka Smykałę oraz Adama Paździora.