Piast Strzelce Op - KS Krapkowice 2-4 (0-2)

Nasz zespół w kolejnym sparingu pokonał czołową drużynę klasy okręgowej poprzedniego sezonu 4-2. Do przerwy na boisku przeważali nasi piłkarze, a po przerwie mecz się wyrównał. Na obraz spotkania wpływ miał na pewno fakt aż 22 zawodników sprawdzanych przez nasz klub i dwie różne jedenastki wystawione przez trenera. Na tym etapie przygotowań  można z meczu być zadowolonym bowiem szczególnie nasza młodzież i juniorzy pokazali iż są wstanie rywalizować jak równy z równym w piłce seniorskiej. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Dróżdż, Niespodziński, Sobota i Smykała.

SKS Piast Strzelce Op. - KS Krapkowice 4-2 (0-2)

Bramki: Dróżdż, Niespodziński, Sobota, Smykała

KS Krapkowice (pierwsza połowa): Zawodnik testowany 1 - Zawodnik testowany 2, Dróżdż, zawodnik testowany 3, Przybyła - Niespodziński, zawodnik testowany 4 - zawodnik testowany 5, Steczek, Leśniczak - Dahms

KS Krapkowice (druga połowa): Cyganik - Niestrój, Krakowian, zawodnik testowany 6, Łysoń - Smykała - Korbiel, Mutke, Makiola, Sobota - Wośko

Trener: Ł.Wicher