OKS Olesno na inauguracje sezonu !

Spotkaniem z zespołem OKS-u Olesno aspirującym do awansu rozpoczniemy zmagania w Saltex IV lidze 6 sierpnia. Opolski Związek Piłki Nożnej opublikował kilka godzin temu oficjalny terminarz rozgrywek. Żółto-niebiescy z Krapkowic rozpoczną meczem u siebie, a już 13 sierpnia zagrają w Prudniku z Pogonią, w środę 17 sierpnia do Krapkowic zawita LZS Kup, a 20 sierpnia zagramy w Grodkowie z LZS-em Starowice. Na koniec wakacji 27 sierpnia podejmować będziemy Porawie Większyce.
Najbardziej elektryzujący kibiców mecz derbowy z MKS-em Gogolin odbędzie się 17 września w Krapkowicach. Wśród innych ciekawych rywali choćby z punktu widzenia zorganizowanych grup kibiców możemy podać iż 25 października do Krapkowic zawita Chemik, a 5 listopada w Namysłowie zagramy z miejscowym Startem, z którym niegdyś kibice Unii Krapkowice mieli kibicowską "sztamę"

Więcej pod linkiem: