Nowy zarząd KS Krapkowice !

14 grudnia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze naszego klubu podczas, którego został wybrany nowy Prezes i zarząd. Na czele klubu stanął pan Daniel Jasik, który zastąpił odchodzącego prezesa Waldemara Stolarka po ponad 10 letniej społecznej pracy na rzecz klubu. W zarządzie obok Prezesa znaleźli się również panowie Dariusz Broj, Maciej Lisicki, Jan Lisowski, Jarosław Wośko, Marian Rusin, Waldemar Stolarek.

Z końcem roku na pierwszym posiedzeniu zarządu podzielono role dla poszczególnych członków klubu. Powołano dwóch wiceprezesów w osobach pana Macieja Lisickiego (ds. sportowych oraz szkolenia młodzieży) oraz pana Dariusz Broja (ds. marketingu, reklamy oraz pozyskiwania środków). Sekretarzem wybrano pana Jana Lisowskiego. Członkami zarządu pozostali Marian Rusin, Waldemar Stolarek i Jarosław Wośko.