MKS Pogoń Prudnik - KS Krapkowice 0-3 (0-1)

Zdjęcie ze strony oraz relacja: https://www.facebook.com/mkspogonprudnik?fref=ts

Żółto-niebiescy pokonali w wyjazdowym sparingu IV ligową Pogoń Prudnik 3-0. Samo spotkanie nie było jednak tak jak wskazuje wynik spotkaniem lekkim i przyjemnym. Prudniczanie ,którzy o tydzień szybciej rozpoczynają ligę byli na zupełnie innym pułapie przygotowań i na tle naszych piłkarzy wyglądali na zdecydowanie "świeższych" będąc bardzo wymagającym rywalem.

Bramki dla Krapkowic zdobywali zawodnik testowany, Nowak i Wośko. Warto wspomnieć iż w naszym zespole z uwagi na pracę (Łysoń, Leśniczak, Sobota, Cyganik), urazy i choroby (Mutke, Gajowy, Fuks, Kostka) oraz wakacje (Krakowian, Sałaciak) zabrakło dość sporo piłkarzy. Po raz kolejny co cieszy na boisku zobaczyliśmy Adama Gondka

MKS Pogoń Prudnik - KS Krapkowice 0-3 (0-1)

Bramki: Zawodnik testowany 1, Nowak, Wośko

Krapkowice: Bohm (46min.Najwer) - Korbiel (30min.Szczudrawa), Zawodnik testowany 1, Dróżdż, Przybyła (60min.Korbiel) - Smykała (46min.Gondek), Steczek (70min.Gwiździł) - Gąsior (30min.Zawodnik testowany 2), Wośko (30min.Nowak), Zawodnik testowany 3 (60min.Gąsior-70min.Ryrko) - Dahms (60min.Wosko)