Zapowiedź: KS Krapkowice vs. LZS Walce

W 25. kolejce Ligi Okręgowej KS Krapkowice przy Sportowej podejmie LZS Walce. W rundzie jesiennej mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem „żółto-niebeskich” 4:1. Dwie bramki zdobył Michał Gąsior, a po jednej dołożyli Paweł Nowak i Damian Gajowy. LZS Walce zajmuje 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów. W rundzie wiosennej w dotychczasowych 9 spotkaniach wygrali cztery, jeden zremisowali, a cztery przegrali. W ostatniej kolejce wygrali w Głuchołazach z tamtejszą GieKSą 3:0. Natomiast KS Krapkowice w ostatnim meczu pokonali LZS Leśnica 4:0. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Piotr Sobota, Marek Kotysz, Dawid Dahms, a jednego gola zdobył po trafieniu samobójczym stoper rywali. Krapkowiczanie zajmują trzecie miejsce w tabeli z 52 „oczkami” na koncie. Do liderującego LZS-u Starowice tracą 9 punktów, lecz do rozegrania maja jeszcze zaległy mecz z Sokołem. Spotkanie zaplanowano na 16 maja o godzinie 17:00. Zapraszamy wszystkich kibiców!