Zapowiedź: KS Krapkowice vs. LZS Leśnica

W 9. Kolejce ligi okręgowej KS Krapkowice na własnym obiekcie zagra z LZS-em Leśnica. Drużyna z Leśnicy w minionym sezonie wycofała się z rozgrywek III ligi. Po raz ostatni ekipę z Leśnicy podejmował Otmęt Krapkowice. Była to 1/8 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, wtedy to LZS wycofał się z tych rozgrywek i oddał Otmętowi walkower. Ostatni pojedynek Leśnicy z Unią Krapkowice odbył się w sezonie 2006/07. Wtedy to razem z Unitami występowała w lidze okręgowej. W tamtym sezonie Leśnica dwukrotnie pokonała Unię 2:0 i 3:0 i razem z Ruchem Zdzieszowice wywalczyła awans do IV ligi. W tegorocznych rozgrywkach ‘’okręgówki’’ LZS-owi nie wiedzie się za dobrze. Po 8. kolejkach zajmuje ostatnie miejsce z trzema punktami na koncie. W ostatniej kolejce Leśnica przegrała z GKS-em Głuchołazy 2:3, a KS Krapkowice, po raz pierwszy w lidze okręgowej, przegrało z GKS-em Grodków 1:4. Jedynego gola w tym meczu strzelił z rzutu karnego Patryk Smykała. Krapkowice po tej porażce spadli na piątą pozycję w tabeli, wyprzedziły go GKS Grodków oraz Naprzód Niezdrowice. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 15:00 11 Października. Zapraszamy wszystkich kibiców!