Udany weekend młodzieży

Remis i zwycięstwo to ostatnie wyniki naszej młodzieży. Podopieczni Adama Gondka na własnym obiekcie po bramkach Feliksika i Daniszewskiego zremisowali ze Stalą Zawadzkie 2-2. Smutną wiadomością jest kontuzja jakiej nabawił się Nikodem Nohl, który doznał złamania ręki.

KS Krapkowice - Stal Zawadzkie 2-2 (2-1)

Bramki: Feliksik, Daniszewski

KS Krapkowice: Lenartowski - Miszke, Nohl, Feliksik, Gaik - Paul, Daniszewski, Griszok, Konieczny - Poswiata, Wróbel

Ponadto grał: Friedla

Trener: A.Gondek

Nie przestają zadziwiać juniorzy młodsi, którzy w trzecim kolejnym spotkaniu ograli 2-1 tym razem Czarnych Otmuchów na ich terenie. Przypomnijmy iż liga toczy się na tym szczeblu w dwóch etapach. Po rundzie jesiennej dwie najlepsze drużyny awansowały do Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych (Atom Grądy i Cukrownik Baborów). Pozostałe drużyny walczą o mistrzostwo 1 ligi juniorów młodszych. Wprawdzie do pierwszego w tabeli zespołu tj.LZS Żytniów nasi juniorzy tracą aż 11 punktów to jednak do drugiego w tabeli OKS-u Olesno już tylko 5 pkt. co w perspektywie potyczki bezpośredniej (zaplanowana na 22 maja) daje możliwość wyprzedzenia piłkarzy z Olesna. Podopieczni Łukasza Rogacewicza za tydzień podejmować będą na własnych obiektach Swornicę Czarnowąsy.

KS Krapkowice – Stal Zawadzkie 2:2 (2:1) Bramki: Feliksik, Daniszewski KS Krapkowice: Lenartowski – Miszke, Nohl, Feliksik, Gaik – Paul, Daniszewski, Griszok, Konieczny – Poświata, Wróbel Rezerwa: Friedla (http://akademiakrapkowice.pl)