Starcie z Piastem czyli kandydatem do awansu

Sobotnie spotkanie z spadkowiczem IV ligi Piastem Strzelce Op. rozpocznie się o godz.15. Podopieczni Artura Kukuczki (prowadzi zespół od tego sezonu) w końcu dobrze rozpoczęli rundę i odbijają się od dna po dwóch kolejnych spadkach. Co ciekawe w zespole Strzelec jest wielu piłkarzy, którzy świętowali awans do III ligi i w niej grali co na pewno wskazuje iż potyczka z III ligowcem będzie ciekawym wydarzeniem i trudną przeprawą. Tym bardziej iż naszej młodej drużynie na pewno będzie brakowało tego ogrania gospodarzy, którzy nie ukrywają swoich mistrzowskich aspiracji. Krapkowiczanie w czterech kolejnych spotkaniach odnieśli trzy zwycięstwa oraz porażkę w Pucharze Polski.

W naszym zespole na pewno nie będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu Dawid Dahms i Sebastian Bohm (kontuzje). Pod znakiem zapytania stoją występy Adama Cyganika i Pawła Nowaka. którzy odnieśli urazy podczas spotkania z Rozmierką. Za czerwoną kartkę w meczu rezerw pauzować z kolei musi Krzysztof Krakowian, a za granicą przebywa póki co Piotr Stoklossa.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na mecz!