Pierwszy stranieri w barwach Krapkowic ?!

Mowa o Marko Fryderyku Di Maggio, który ma podwójne obywatelstwo (polskie, włoskie) i będzie prawdopodobnie pierwszym w historii zagranicznym piłkarzem w seniorskich barwach naszego zespołu. Pierwszym klubem w Polsce Marko była Unii Krapkowice skąd wyjechał do Wrocławia i Krakowa gdzie reprezentował juniorskie drużyny Śląska i Wisły. Ostatni rok 17 letni piłkarz spędził w Pomologii Prószków gdzie razem z innymi nowymi zawodnikami KS-u (od red. Przemkiem Jakwertem i Piotrem Trinczkiem) grał w Centralnej Lidze Juniora starszego.
Marko na stałe mieszka w Krapkowicach i właśnie od sierpnia rozpoczął z drużyną przygotowania. Młodemu piłkarzowi, a w zasadzie jeszcze juniorowi życzymy mocnego wejścia w piłkę seniorską, a także spełnienia sportowych marzeń.