Narazie tylko odchodzą

Po tym jak przed rundą rewanżową zespół opuścili Grzegorz Zmuda, Mark Di Maggio, Patryk Smykała, Dawid Kowalczyk, Aleksander Smarzlik oraz Damian Dróżdż doszedł kolejny zawodnik, który nie będzie mógł regularnie trenować co w kontekście kontuzji filara defensywy Bartosza Brzozowskiegonie nie jest dobrą wiadomością. Mowa o Jarosławie Korbielu, który wyjechał do pracy do Wrocławia. Sam zawodnik przyznał jednak ,że gdy tylko będzie potrzebny i czas mu na to pozwoli to chętnie w weekend wstawi się na meczu pierwszej lub drugiej drużyny.
To już siódmy zawodnik ,na którego nie będzie mogła liczyć wiosną nasza drużyna. Sternik klubu pan Daniel Jasik uspokaja jednak fanów żółto-niebieskich. "Trwają rozmowy w celu uzupełnienia kadry pierwszej drużyny. Jeśli tylko zdążymy na czas (w piątek o godz.24.00 kończy się okienko transferowe) w ciągu kilku najbliższych godzin do zespołu trafi kilku nowych piłkarzy".
Podczas zimowych sparingów w naszym zespole testowanych było w sumie 7 zawodników byli to bramkarz, dwaj środkowi obrońcy, dwóch środkowych pomocników, skrzydłowy oraz napastnik. Jak przyznaje Prezes klubu ,nie które sprawy związane z pozyskaniem są trudne z uwagi na negocjacje pomiędzy klubami, a także związane z uzyskaniem certyfikatu od macierzystych związków.
Obok chęci pozyskania nowych zawodników podjęte zostały także negocjacje w sprawie zatrzymania na stałe w Krapkowicach Rafała Niespodzińskiego (LZS Racławiczki) oraz Sylwestra Szymańskiego (rezerwy Legii Warszawa), którzy dotychczas byli tylko wypożyczeni do naszego zespołu.