Na czeskiej ziemi z Rafako Racibórz

Tuz za granicą państwa Polskiego nasi piłkarze rozegrali trzecie spotkanie sparingowe. Tym w razem w kompleksie sportowym "Buly Arena" w czeskiej miejscowości Kravare rywalem żółto-niebieskich była drużyna Rafako Racibórz. Podopieczni grającego trenera Grzegorza Jakosza (były ekstraklasowy piłkarz m.in. Odry Wodzisław) na co dzień występują w śląskiej klasie okręgowej zajmując wysokie 4 miejsce.
Krapkowiczanie trzecie kolejne spotkanie sparingowe tym razem przegrali 0-2 do przerwy remisując 0-0. Mało brakowało ,a do spotkania mogłoby nie dojść. Wszystko przez trudną sytuację kadrową zespołu, z której przed meczem z Rafako wypadło aż 8 zawodników grających w poprzednich sparingach. W ostatecznym rozrachunku nasi piłkarze wybiegli na boisku i pomimo nieobecności filarów drużyny w osobach Bartosza Brzozowskiego, Sylwestra Szymańskiego, Adama Steczka, Rafała Niespodzińskiego, Przemysława Jakwerta, Jarosława Korbiela, Patryka Matuszka oraz testowanego w ostatnich tygodniach Krzysztofa Plachetki (ostatecznie nie trafi do naszej drużyny) pozostawili po sobie dobre wrażenie.

Rafako Racibórz - KS Krapkowice 2-0 (0-0)

KS Krapkowice: Zawodnik testowany 1 (30min.Pasdzior, 60min.Cyganik) - Trinczek (30min.Przybyła), J.Pindral, K.Pindral, Łysoń - Rychlewicz (60min.Sobota), Zawodnik testowany 2, Mutke (55min.Trinczek), Sobota (30min.Karwot) - Wośko (30min.Dahms), Zawodnik testowany 3 (60min.Wosko)

Nieobecni: Brzozowski, Szymański, Steczek, Niespodziński, Jakwert, Matuszek, Korbiel