LZS Kup - KS Krapkowice 1-5

Żółto-niebiescy pokonali drużynę LZS-u Kup 5-1. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Jarosław Wośko - 2, Szymański, Matuszek oraz Niespodziński. Po pierwszej bramce nasz zespół zaprezentował efektowną kołyskę dla Jarosława Wośko, któremu kilka dni temu urodził się syn. Sam Tata postanowił uczcić urodziny syna dwukrotnie pakując futbolówkę do bramki gospodarzy.
Martwi kontuzja Daniela Rychlewicza, którego czeka dłuższa pauza co w obliczu wyjazdu Rafała Niespodzińskiego stawia nasz zespół w trudnej sytuacji w kontekście kolejnego meczu z Porawiem Większyce.

LZS Kup - KS Krapkowice 1-5 (0-3)

Bramki: Niespodziński, Szymański, Matuszek, Wosko - 2

KS Krapkowice: Cyganik - Dyczek (80min.J.Pindral), Brzozowski, Pietruszka, Szymański - Rychlewicz (42min.Sobota), Steczek, Niespodziński, Matuszek (70min.Trinczek), Wąsik - Wojtasik (60min.Wośko)