Leśnica rozbita!

W 9. kolejce ligi okręgowej KS Krapkowice przy sportowej pewnie pokonał LZS Leśnica 5:0. Wynik spotkania już w 2 minucie otworzył Michał Gąsior, który wykorzystał nie celne wybicie stopera LZS-u po dośrodkowaniu Dawida Dahmsa. Drugą bramkę w 40 minucie strzelił Paweł Nowak. Zawodnik przejął piłkę zablokowana przez defensora rywali po strzale Soboty i uderzył nie dając szans bramkarzowi. W pierwszej połowie gospodarze strzelili jeszcze jednego gola. Piotr Sobota popisał się rajdem przez pół boiska i zakończył go zakładając '' siatkę'' golkiperowi. W drugiej połowie do bramki trafiali jeszcze Paweł Nowak i Damian Gajowy. Ten pierwszy w 52 minucie wykorzystał prostopadłe zagranie Soboty, a Damian w 87 minucie dopełnił formalności po akcji Dahmsa.

Następnym meczem rozgrywanym przez ''żółto-niebieskich'' będzie derbowe starcie z LZS-em Walce. Mecz odbędzie się 18 października o godzinie 15:00 w Walcach.