KS Krapkowice - Jedność Rozmierka 4-1 (0-1)

Żółto-niebiescy pokonali Jedność Rozmierka 4-1. Do przerwy nieoczekiwanie prowadzili goście, którzy po błędzie w ustawieniu naszych piłkarzy długim podaniem wykorzystali swoją chyba jedyną szansę w pierwszej odsłonie. Nasza drużyna z kolei musiała sobie radzić z rywalami, którzy całym zespołem zaszyli się na swojej połowie.
Po przerwie krapkowiczanie szybko odrobili starty i wyszli na prowadzenie. Najpierw Łysoń pewnie wykorzystał jedenastkę podyktowaną za faul na Gajowym, a następnie wspomniany młodzieżowiec obsłużył idealnym podaniem Sobotę, który ze stoickim spokojem położył bramkarza i podwyższył na 2-1. Trzecia i czwarta bramka była dziełem Rafała Niespodzińskiego, który wykończył podania Jarosława Korbiela i mocno pracującego dla zespołu Jarosława Wośko.