Krajobraz na derby

Sobotnie derbowe spotkanie z Walcami wzbudza wiele emocji. Przede wszystkim to walka o prymat w powiecie, a także pojedynek piłkarzy, którzy grali w obu zespołach. Mamy też pojedynek "prawie" rodzinny na wątkach transferowych tego lata kończąc.

Niestety w naszym zespole mamy kumulację pecha. Z uwagi na kartkową pauzę, ale i kontuzję z gry wypada Bartek Brzozowski jego los z powodu kontuzji podzielił Kamil Fuks. W meczu z Walcami nie zobaczymy również będącego na weselu Pawła Kostki. Na większe lub mniejsze urazy narzekają również Mateusz Najwer, Krzysztof Krakowian, Adrian Sobocki i Damian Dróżdż, a chory pozostaje Alan Leśniczak. Występy tych piłkarzy stoją pod dużym znakiem zapytania. Dopiero w weekend z zagranicy zjeżdża Piotr Stoklossa, który rozpocznie dopiero treningi z żółto-niebieskimi. Z uwagi na pracę póki co nie może trenować Damian Gajowy, a Dawid Dahms wciąż nie jest gotowy do gry.  Jakby tego było mało przeziębienie dopadło Natana Przybyłe, a swoje problemy zdrowotne ma również Jarosław Korbiel.

Pikanterii dodaje fakt iż w ostatnim spotkaniu obu drużyn po meczu pełnym emocji padł remis 3-3, a nasza drużyna goniła wynik przegrywając już 0-3. Jak będzie tym razem przekonamy się już w sobotę o godz.16 Serdecznie wszystkich zapraszamy!