Dobry weekend naszych drużyn!

Udany weekend zanotowali nasi piłkarze. Seniorzy pokonali KS Krasiejów na wyjeździe 6-0 natomiast Juniorzy starsi  ograli w spotkaniu szczycie tabeli GKS Głuchołazy 5-1. Wynikiem remisowym 1-1 zakończyli mecz podopieczni Rafała Wolnego (KS II Żywocicie - Krapkowice) z Victorią Żyrowa.
Już za tydzień w sobotę naszą drużynę czeka kolejny test tym razem do Krapkowic zawita TS Chemik K-K.

SENIORZY:

KS Krasiejów - KS Krapkowice 0-6 (0-1)

Bramki: Przybyła, Rychlewicz, Steczek 2, Smykała, Karwot

KS Krapkowice: Cyganik - Korbiel, Brzowski, Zmuda, Przybyła - K. Pindral, Jakwert (75min.Smykała) - Rychlewicz, Niespodziński (70min.Steczek), Sobota (65min.Karwot) - Dahms (73min.Szymański)

JUNIORZY:

KS Krapkowice - GKS Głuchołazy 5-1 (3-1)

Bramki: Trinczek 4, Kopitza

KS Krapkowice: Lewandowski - Chmura, Ochman, Di Maggio, Cebula - Makiola, Jamkowy (227min.Ślęzak), Niestrój - Kopitza (65min.Nohl), Zając, Trinczek

Trener: M.Chudala