Rozmierka w Krapkowicach!

W Wielką Sobotę czeka nas 18 seria gier w piłkarskiej klasie okręgowej. Rywalem żółto-niebieskich będzie solidny beniaminek Jedność Rozmierka. Goście przed tygodniem wyraźnie złapali wiatr w żagle pokonując aż 5-0 LZS Ścinawę Nyską. W przerwie zimowej w kadrze zespołu prowadzonego Grzegorza Sapy nie nastąpiło wiele zmian. Do Stali Brzeg odszedł Denis Gordzielik, a w jego miejsce z ligi niemieckiej powrócił wychowanek Patryk Kokot.
W pierwszym meczu w Rozmierce nasza drużyna po wyrównanym pojedynku wygrała 2-0 jednak tamto spotkanie i kadra naszego zespołu to już historia.
W spotkaniu rozgrywanym o godz.13 nie wezmą udziału m.in. Michał Gąsior, Kamil Fuks (wciąż kontuzjowani), Dawid Dahms (powrócił do treningów, ale wyjeżdża na święta), Paweł Nowak i Aleksander Smarzlik. Pod znakiem zapytania stoi występ Bartosza Brzozowskiego, który z kolei nie trenował z uwagi na chorobę.

WIELKA SOBOTA godz.13.00 stadion w Krapkowicach!

zdjęcie autorstwa Dominika Pientki