Kadra Regions z naszymi w składzie remisuje 2-2 ze Stalą Brzeg

Reprezentacja piłkarzy opolskiego ZPN-u zremisowała w meczu sparingowym ze Stalą Brzeg 2-2. Ostatecznie z uwagi iż wielu piłkarzy nie dotarło do Brzegu zostali powołani kolejni piłkarze związani z naszym klubem. Obok Rafała Niespodzińskiego i Patryka Matuszka w kadrze mieliśmy również Kacpra Pindrala, Armina Karwota oraz będącego na wypożyczeniu w zespole Racławii Racławice Śl. Damiana Dróżdża. Bramki dla zespołu prowadzonego przez Łukasza Wichra oraz Wojciecha Kaszuba zdobywali Adam Churas (Polonia Głubczyce) oraz Patryk Surma (Pogoń Prudnik)

BTP Stal Brzeg - Kadra UEFA Regions 2-2 (1-0)

Bramki: Churas, Surma

Kadra UEFA Regions (I połowa): Rozmus (Agroplon Głuszyna) - Pindral (KS Krapkowice), Wicher (Pogoń Prudnik), Atroszko (Większyce), Grabas (jun.Odra Opole) - Karwot (KS Krapkowice), Sobczak (Agroplon Głuszyna), Fila (Swornica Czarnowąsy), Matuszek (KS Krapkowice) - Jaworski (Agroplon Gluszyna), Pabiniak (Start Namyslow)

Kadra UEFA Regions (II połowa): Rozmus (Agroplon Głuszyna) - Wymysłowski (MKS Gogolin), Pietruszka (jun.Odra Opole), Żołnowski (Start Namysłow), Dróżdż (Racławia Racławice Śl.) - Szafarczyk (Porawie Wiekszyce), Niespodziński (KS Krapkowice), Churas (Polonia Głubczyce), Stupak (Piomar Przywory) - Karwot (KS Krapkowice), Surma (Pogoń Prudnik)

Zdjęcie wykorzystano z portalu: http://pilkaopolska.pl/kadra-wojewodzka-szykuje-sie-na-eliminacje-uefa-regions-cup/